Produkcija

Ritinėliai

Gaminame ritinėlius kurių skersmuo 30, 40, 50, 63.5 ir 80 mm, o ilgis nuo 150 iki 1500 mm. Ritinėlių apvalios ašelės, priklausomai nuo apkrovos ir ritinėlio skersmens, gali būti 8, 10, 12, 15, 20, 25 mm skersmens. Taip pat galime pagaminti ritinėlius su šešiakampe ašimi, tarp kurios lygiagrečių kraštinių atstumas 11 mm. Kitas mūsų gaminamų ritinėlių tipas - kūginiai ritinėliai. Jie naudojami posukio konvejeriuose. Taip pat turime stakles, kurių pagalba galime suformuoti ant ritinėlių griovelius. Galime aptraukti ritinėlius gumine rankove. Gumuoti ritinėliai naudojami baldų pramonėje ir visus kur reikia saugoti transportuojamų produktų paviršių nuo įbrėžimų. Rankove yra 1,5mm storio Poliuretanas (PU).

Konvejeriai

Jums galime pasiūlyti platų gravitacinių (laisvo riedėjimo), juostinių, velenėlių (ritininių) konvejerių asortimentą. Gamybai naudojamas nerūdijantis plienas, dažytas plienas arba aliuminis. Taip pat montuojame konvejerius į linijas, kurios sujungia įvairius įrenginius į vientisą sistemą.

Siuntų skirstymas

Šios rūšies įrangą naudoja skubių siuntų tarnybos (DPD, DHL, UPS, FedEx, Unipak). Mūsų suprojektuotos ir pagamintos siuntų skirstymo linijos veikia vieno didžiausių Europoje siuntų gabenimo tinklo DPD terminaluose Vilniuje, Kaune, Taline, Rygoje, Klaipėdoje, Tartu.

Užsakymų surinkimas

Šios rūšies įrangą naudoja užsakymų surinkimų linijose (Wurth, Limedika).

  • Linija nustatytu maršrutu veža plastikines dėžutes, kuriose kaupiami užsakyti komponentai. Taigi, jų nebereikia nešioti ar vežioti darbuotojams.
  • Darbuotojai nebevaikšto po visą sandėlį rinkdami užsakymus. Kiekvienas darbuotojas renka užsakymo komponentus tik iš savo zonos. Dėl to labai sumažėja darbuotojo nueitas atstumas, pagreitėja rinkimas, padidėja tvarka, sumažėja klaidų skaičius.
  • Sandėlyje atsiranda daugiau tvarkos, padidėja našumas, sumažėja vagysčių, sumažėja darbuotojų skaičius, gali atsirasti daugiau sandėlio vietos, kurią galima panaudoti sandėliavimui.

Serijiniai įrenginiai

Esame sukūrę keletą įrenginių, kurie sėkmingai yra tiražuojami jau ne vienerius metus.

Gamybos automatai

Esame pagaminę keletą sėkmingai veikiančių gamybos automatų.

Įrenginiai medžio pramonei ir biokurui ruošti

Galime pasiūlyti rąstų transportavimo konvejerius, briketų grupavimo automatus, žievės pašalinimo konvejerius, biokuro supylimo į krūvas įrenginį.

Konvejerinės gamybos linijos

Konvejerinės linijos gamyboje naudojamos produktų transportavimui tarp atskirų įrenginių, tam tikrais atvejais ant konvejerių yra vykdoma ir gamyba, bei atliekamos tam tikros gamybinės operacijos.Tokiu atveju dažnai su konvejeriais yra pateikiama ir papildoma įranga atliekanti specializuotas gamybines operacijas, šalia konvejerių yra įrengiamos darbo vietos ir pan. Montuojant konvejerius tarp atskirų gamybinių įrengimų visuomet konvejeriai yra priderinami prie pastarųjų. Esame pagaminę konvejerines linijas kompiuterių ir rekuperatorių surinkimui, maisto pramonės įmonėms, birių medžiagų ir vaistų transportavimui.

Įrenginiai maisto pramonei

Įranga iš nerūdijančio metalo skirta darbui su maisto produktais, kai:

  • Bus naudojami chemikalai
  • Įranga dirbs šlapioje aplinkoje
  • Žema aplinkos temperatūra

Robotai ir manipuliatoriai

Esame suprojektavę ir pagaminę žmogaus valdomus manipuliatorius. Pagrindinė šių manipuliatorių paskirtis palengvinti krovos darbus. Artimiausiu metu planuojame šią sritį praplėsti panaudodami programuojamus manipuliatorius.

Manipuliatorius skirtas krovinių kilnojimui manipuliatoriaus pasiekiamoje darbo zonoje. Dėl "laužto rėmo" krovinys gali būti pasiekiamas bet kurioje darbo zonos vietoje, įskaitant ir vietą esančią prie pat manipuliatoriaus stovo. Įrenginys veikia kaip svirtinis kranas, eiga aukštyn ir žemyn reguliuojama valdant pneumatinį cilindrą. Visi manipuliatoriaus valdymui reikalingi mygtukai sumontuoto ergonomiškoje rankenoje. Manipuliatoriaus pasiekimo spindulys- iki 3,5m; keliamas svoris- iki 50kG (ištiesus strėlę).